SKU: B07VHQRBMD
Dostępność: W magazynie
324,48zł 363,56zł

Dostępne opcje

JACK & JONES Male Regular fit Jeans Clark ORG AM 883 50SPS LID - B07VHQRBMD

 • Regular Jeans

 • Elastyczna bawełna organiczna

 • - Regular Fit o klasycznym kroju.
  - Klasyczne i nieskomplikowane dżinsy z 5 kieszeniami.
  - Superstretch-denim dla maksymalnego komfortu.
  - LID oznacza mniejsze zużycie zasobów.
  - Model ma 187 cm wzrostu i nosi rozmiar L.
  - Jack & Jones Jeans IntelLIGENCE

  Oryginalny styl
  Oryginalny produkt oznacza klasyczne 5 kieszeni; ponadczasowe, nieskomplikowane i niezmieniające się. Na tych jeansach zawsze możesz polegać – dokładnie tak, jak powinny być dobre dżinsy.

  Regular Fit Clark.
  Clark ma krój Regular-Fit, który znasz i kochasz, teraz zapewnia większy komfort. Dżinsy mają wszechstronny wygląd z prostymi nogawkami i swobodą ruchów. Dzięki temu dopasowaniu nic nie będzie przeszkadzać.

  LID.
  Low Impact Denim to inicjatywa opracowana przez Jack & Jones mająca na celu zmniejszenie wpływu na środowisko dzięki naszym procesom prania i obróbki. Możesz również zminimalizować wpływ na środowisko i wydłużyć żywotność swoich dżinsów dzięki naszym pięciu prostym wskazówkom pielęgnacji. Znajdziesz je zarówno w dżinsach, jak i u nas w Internecie.

  Super-stretch 50%.
  Super-stretch to denim, który rozciąga się 1,5-krotność swojego rzeczywistego rozmiaru. Dzięki dużej zawartości stretchu przylegające do skóry dżinsy znów stają się przyjemnym przeżyciem. Również wybrzuszenie dżinsów po wielokrotnym noszeniu należy do przeszłości. Specjalna przędza, która składa się z unikalnej mieszanki bawełny, poliestru i elastanu, całkowicie eliminuje te obawy.

  Z bio-bawełny.
  Ten produkt jest wykonany z bio-bawełny. Bio-bawełna jest uprawiana bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Produkcja bio-bawełny chroni naturalne zasoby i rolników.