SKU: B0933GLNDH
Dostępność: W magazynie
125,96zł 164,01zł

Dostępne opcje

Acook Męskie jeansy ripped Slim Fit Skinny Destroyed Distressed Jeans Bodybuilding w stylu sportowym - B0933GLNDH

  • Wzornictwo: klasyczne dżinsy kieszonkowe z zarysowanym wzorem na kolanach. Wzornictwo Straight-Fit można łatwo łączyć z koszulkami, topami, butami lub sneakerami itd.

  • Materiał: dżinsy są wykonane z wybranych materiałów, są przyjazne dla skóry, miękkie, oddychające, odporne na zużycie, trwałe i elastyczne i mogą być noszone przez cały dzień.

  • Dopasowanie: dżinsy o kroju slim fit można nosić swobodnie z płaskimi lub kozakami oraz luźnym t-shirtem, zapewniając elegancki i stylowy efekt.

  • Nadaje się na wiele okazji: do szkoły, biura, na imprezę, nocne wyjście, do klubu, na randkę, kolację, do fotografowania, na zakupy, podróż itd. Niezależnie od tego, czy odpoczywasz w domu lub masz przyjemność na świeżym powietrzu, możesz cieszyć się komfortem przez cały dzień.

  • Przed zakupem należy sprawdzić naszą tabelę rozmiarów. Nasze rozmiary są mniejsze niż normalne rozmiary w USA, Wielkiej Brytanii i UE. Ponieważ nasze rozmiary różnią się od tabeli rozmiarów, wybierz swój rozmiar zgodnie z naszą tabelą rozmiarów. Zaleca się wybór 1 ~ 2 rozmiary większej, dziękujemy!