Cześć mam na imię Tomek

Dziękuję, że chcesz poznać moją historię i dowiedzieć się jaki jest mój plan na szczęście.

Tomasz Dziedzic

Wierzę mocno, że bycie dobrą i życzliwą osobą oraz traktowanie ludzi tak jak chcielibyśmy aby nas traktowano jest najważniejszą wartością jaką możemy dać drugiej osobie.

Zmotywuję Cię!
„Pamiętaj, że jesteś tutaj tylko na chwilę”

A oto moja droga do miejsca w którym jestem teraz:

Pierwsza styczność z fotografią analogową miałem w wieku około 12 lat. Wtedy to pamiętam, że pierwszy raz odwiedziłem prywatną/domową ciemnie taty. Utkwił mi w pamięci ten niesamowity wygląd tego miejsca. Przygaszone czerwone światło, tacki z odczynnikami, sznurki porozwieszane wzdłuż ściany oraz sporych gabarytów urządzenie – powiększalnik.

Wciąż przed oczami mam jak zanurzony w odczynniku fotograficznym  pusty papier nagle w niewytłumaczalny dla dziecka sposób, przeobraża się w obrazek.

Wtedy nie zajmowałem się w żaden sposób fotografią, oprócz sporadycznych zdjęć w trakcie wakacji.

Mój pierwszy profesjonalny aparat marki Canon 5D MkI z obiektywem 24-70 f/2.8 L oraz lampą błyskową firmy Canon model 580 EX II dostałem od rodziców na drugim roku studiów.
Swój pierwszy nowiutki sprzęt testowałem głównie na swoim pupilu o imieniu Pluto. Później przyszedł czas na pierwsze zdjęcia w kościele i na weselu jako drugi fotograf. Pierwsze zarobione pieniądze odkładałem i przeznaczyłem na zakup kolejnego i kolejnego sprzętu fotograficznego oraz elektronicznego.

W roku 2007/2008 dzięki wielkiej pomocy brata Bartka i swojej upartości powstała strona internetowa www.TomaszDziedzic.pl

W chwili obecnej to miejsce będzie poświęcone nie tylko fotografii ślubnej ale również moim inspiracjom i wiedzy, którą chcę się dzielić z Tobą.

Do dnia dzisiejszego wykonałem ogromną ilość zdjęć ze ślubów i mogę szczerze powiedzieć, że nie ma identycznych wesel, dlatego tak ważne jest doświadczenie. Podróżuję z aparatem po całej Polsce, uwielbiam poznawać ludzi i ich historie. Różnorodne obyczaje sprawiają, że każde wesele jest niepowtarzalne.

W swoim reportażach ślubnych jestem zawsze blisko najważniejszych wydarzeń.

Wraz z bratem Bartkiem obsługujemy eventy na ponad 500 osób. Zapraszam Cię do odwiedzenia również i tej strony www.Zdjecia-Reklamowe.pl

Mój rozwój sprawił, że w 2014 roku zostałem nagrodzony tytułem Rekomendowanego fotografa Google a moje realizacje były publikowane w gazecie Wprost.

Cieszy mnie, że mogłaś/mogłeś poznać  mnie i moją historię.

Zapraszam Cię do obserwowania mnie w social media, gdzie dzielę się swoją wiedzą i motywuję do robienia wielkich rzeczy.