Sesje ciążowe  – najważniejsze pytania

Fotografia ciążowa w Krakowie ?

Fotograf rodzinny kraków

Ciąża to czas w którym zmienia się całe życie. To okres w którym przyszli rodzice doświadczają wielu nigdy wcześniej nie spotykanych emocji i uczyć. Jak ten piękny w życiu okres przenieść w rzeczywistość cyfrową, czy na zdjęcie fotograficzne? To nie jest takie proste! Najważniejsza jednak jest … chęć 🙂

Uważasz, że fotografia ciążowa to fajny pomysł? Szukasz o tym informacji, wpisujesz w swojej wyszukiwarce sesja ciążowa Kraków i przeglądasz oferty? To znak, że wykazujesz najważniejszą cechę – chęć. Tylko osoby, które są przekonane do tego typu sesji będą z niej naprawdę zadowolone. I co ważne, zdecydowane muszą być obie strony. Wiadomo, że to przyszła mama i jej brzuszek jest tu punktem kluczowym w programie, jednak należy też docenić rolę ojca :). Zdjęcia ciążowe to w 90% emocje – i by je pokazać w całej okazałości, by móc ukazać całe szczęście ze zbliżającego się macierzyństwa musi być chęć i wola całej fotografowanej trójki (albo i czwórki, czy piątki :))

 

Idealny czas na sesje z brzuszkiem?KSesja zdjęciowa ciążowa Kraków

Sesję ciążową moim zdaniem (z perspektywy zarówno człowieka jak i fotografa :)) najlepiej wykonywać nie wcześniej niż w 6 miesiącu, ale nie przed samym rozwiązaniem. Choć zdjęcia tego typu nie niosą ze sobą potrzeby olbrzymiego wysiłku ze strony kobiety, to jednak w ostatnich dniach przed rozwiązaniem nawet tak błaha rzecz jak zdjęcia to duży i co ważne raczej niewskazany wysiłek dla przyszłej mamy, która powinna zbierać w sobie siły.Zdjęcia rodzinne kraków, portret

Pomysły na sesje ciążową 

Pomysł. To kolejna przeszkoda na drodze do udanej sesji – tu, może zabrzmi to nonszalancko, warto zdać się na fotografa i jego doświadczenia. Ja ze swojej strony zawsze chętnie zasugeruje coś klientom. Polecam zdjęcia ciążowe w formule przed i po. To rewelacyjne, gdy możecie wkleić do albumu rodzinnego zdjęci na którym dziecko jest jeszcze w brzuszku, a potem szczęśliwie jest już na „powierzchni”.

Jeśli interesuje Państwa sesja ciążowa Kraków zapraszam do kontaktu – gwarantuje wysokiej jakości obsługę, dobrą cenę, oraz zdjęcia ciążowe, do których będą Państwo sięgać nawet za wiele lat.