Project Description

KAŻDY DZIEŃ JEST WYJĄTKOWY

Wykonując zawód fotografa mam możliwość poznawania wielu niesamowitych ludzi i wielu historii. Cieszę się, że każde zlecenie wymaga ode mnie zupełnie czegoś innego a niekiedy pokazuje rzeczy, nad którymi muszę stale pracować. Dlatego tak ważne jest aby robić to co się lubi w życiu.

0 LAT NA RYNKU
FOTOGRAFICZNYM
0 MLN WYŚWIETLEŃ
GOOGLE MAPS

Mam na imię Tomek.
Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Profesjonalną fotografią zajmuję się od ponad 8 lat. Początki nie były łatwe ale to one nauczyły mnie, że jeżeli czegoś mocno pragniemy to zawsze osiągniemy sukces.

  • Pierwsza styczność z fotografią analogową miałem w wieku około 12 lat. Wtedy to pamiętam, że pierwszy raz odwiedziłem domową ciemnie taty. Utkwił mi w pamięci ten niesamowity wygląd tego miejsca. Przygaszone czerwone światło, tacki z odczynnikami, sznurki porozwieszane wzdłuż ściany i pełno czarno białych zdjęć
  • Mój pierwszy profesjonalny aparat marki Canon wraz z profesjonalnym obiektywem dostałem od rodziców na drugim roku studiów. Swój pierwszy nowiutki sprzęt testowałem głównie na psie robiąc mu setki profesjonalnych zdjęć. Później przyszedł czas na pierwsze zdjęcia w kościele i na weselu jako drugi fotograf. Pierwsze zarobione pieniądze odkładałem i przeznaczyłem na zakup kolejnego i kolejnego sprzętu fotograficznego.
  • W roku 2007/2008 powstała strona internetowa gdzie mogłem dzielić się swoimi pracami. W chwili obecnej swoją wiedzę i doświadczenie publikuję na blogu oraz w social media. Podróżuję z aparatem po całej Polsce, uwielbiam poznawać ludzi i ciekawe miejsca.Zawód fotografa to ciągły rozwój zarówno szkoleniowy jak i sprzętowy. Duży rozwój swojej osoby zawdzięczam też wielu realizacjom w fotografii reklamowej-biznesowej. Wiele z nich możesz obejrzeć na stronie www.Zdjecia-Reklamowe.pl

W 2014 roku zostałem nagrodzony tytułem Rekomendowanego fotografa Google.
Publikacje z moimi zdjęciami ukazały się m.in w gazecie WPROST oraz na stronach internetowych takich firm jak Tauron, PGE, Orange.
Zdjęcia, które opublikowałem dla Google Maps obejrzało ponad 6 mln ludzi.

PORTFOLIO